Stavební výtahy

Potřebujete pro svou stavební činnost nebo údržbu budov koupit nebo třeba pronajmout výtah pro přemísťování osob a materiálu? Vyberte si technologicky a bezpečnostně jedinečná zařízení předního českého prodejce a pronajímatele. Získáte nejen stavební výtahy či shozy na stavební suť za ještě lepší ceny, než byste čekali, ale i profi tým spolehlivých pracovníků k jeho montáži. A navíc i zajímavý systém bonusů a slev.

Půjčovna stavebních výtahů GEDA

Zvolte typ výtahu a délku pronájmu a my se postaráme o vše ostatní. O dopravu kdekoli po ČR, spolehlivou montáž i revizi provozu. Objednat si můžete osobní a zároveň nákladní stavební výtah s montáží na zeď nebo na lešení. S nosností nákladu 850 kg a osob 500 kg, maximální výškou 100 m a zastavěnou plochou 2,5 x 2 m.

Nebo se vám více hodí svislý či šikmý stavební výtah s nosností 200–250 kg, maximální výškou 60 m a rychlostí zdvihu 30 m/min? Doporučíme vám i ten nejlepší výtahový systém pro sypké materiály.

Prodej stavebních výtahů

Kromě výtahů GEDA si u nás můžete koupit i lehká stavební zařízení ALULIFT nebo víceúčelový výtah MULTILIFT. Výjimečně bezpečné a zároveň spolehlivé jsou výtahy pro osobní a nákladní dopravu NOV. Víte o nějakém jiném prodejci výtahových systémů pro stavby, jehož zařízení jsou po celé ČR? Kontaktujte nás teď hned.

  • Bořivojova 878/35
  • Praha 3 - Žižkov
  • 130 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.